Вантажоперевезення та вантажники у Харкові та Харківській області

Послуги вантажників

Звернення до спеціалізованого перевізника при необхідності виконати складний переїзд буде оптимальним варіантом вирішення проблеми транспортування важких і габаритних речей. Компанія «PROFI TRANS» пропонує замовити вантажників у Харкові для швидкого транспортування габаритних предметів при заселенні в нову квартиру чи офіс, перевезенні меблів, від’їзді на дачу.

Комфортне виконання замовлення

На перший погляд, простий захід виявляється дуже важким за бажання виконати його самостійно. Доводиться витрачати багато часу і запрошувати друзів, щоб впоратися з незвичною роботою. Виникають проблеми із кріпленням речей на кузові, забезпеченням безпеки від можливих пошкоджень. Правильно перенести речі зможе вантажник у Харкові з досвідом проведення таких маніпуляцій, який володіє необхідними знаннями та практичними навичками.
Наші клієнти позбавляються потреби окремого найму вантажника, підсобного робітника, транспортного засобу. За доступною вартістю замовляється комплексна послуга, яка передбачає виконання робіт у повному обсязі.

Як відбувається виконання вашої заявки

Не потрібно довго шукати надійних та кваліфікованих фахівців.
Один дзвінок нашому оператору і весь клопіт по найму персоналу візьмуть на себе наші співробітники. Замовити вантажників можна після узгодження всіх деталей майбутнього перевезення, уточнення ціни та необхідності надання додаткових послуг.
На етапі узгодження беруться до уваги такі моменти:

  • вид підйому – за допомогою ліфта або сходами;
  • потреба у придбанні пакувальних матеріалів;
  • протяжність перенесення від під’їзду до автомобіля;
  • необхідність у розбиранні та подальшому збиранні меблів;
  • транспортування антикваріату, унікальних дорогих предметів;
  • навантаження особливо важких та великогабаритних речей.

На сайті можна розрахувати орієнтовну вартість на послуги вантажників та визначитися з оптимальним варіантом з огляду на складність робіт.
До переліку додаткових можливостей включено сортування та утилізацію різних відходів та сміття. Таким чином ви позбавитеся клопоту по очищенню об’єкта від заборонених до викидання в контейнери залишків клеючих речовин, бетону, шпаклівки, цегли.

Так, відповідно до заздалегідь обумовлених термінів, наша бригада прибуде на місце проведення робіт.

Переваги замовлення професійних вантажників

Для кваліфікованого персоналу не важко швидко впоратися не тільки зі звичайною процедурою перенесення і завантаження речей. Ви маєте можливість замовити вантажників з машиною для транспортування дорогої офісної техніки, унікальних творів мистецтва, корпусних меблів.
До нас часто звертаються за сприянням з вивезення мотлоху, що накопичився в будинку або квартирі. З будь-яким обсягом залишків будматеріалів після ремонту в офісі, торговому центрі, громадській установі ми впораємося за мінімальний термін.
Важливий нюанс – не варто наймати якихось випадкових людей, котрі не несуть особливої ​​відповідальності за цілісність ваших матеріальних цінностей. На відміну від таких сумнівних «фахівців» наші майстри використовують необхідні пристосування та обладнання та мають необхідний досвід проведення такелажних робіт.
Вантажники в Харкові компанії «PROFI TRANS» – це злагодженість швидкості в роботі, акуратне та дбайливе ставлення до вантажу, що перевозиться.
Чекаємо на ваші заявки в будь-який зручний для вас час!

Зв'яжіться з нами за телефоном
Або замовте безкоштовну консультацію