Вантажоперевезення та вантажники у Харкові та Харківській області

Пакувальний матеріал

Пакувальний матеріал

При необхідності виконати офісний або квартирний переїзд для власників майна часто однією з головних проблем буде збереження цінних речей, їх захист від пошкоджень під час транспортування.
Якісна упаковка для переїзду пропонується в широкому асортименті в каталозі компанії «PROFI TRANS».
Наші клієнти з урахуванням особливостей своїх речей можуть скористатися такими видами продукції.

Стрейч плівка

Ідеально підходить для надійного обгортання різноманітних предметів та матеріалів. Такий спосіб застосовується за бажання зберегти у відмінному стані офісну та побутову техніку, предмети інтер'єру, меблі. Використання подібної плівки рекомендується для гарантії захисту від подряпин та поломок, стійкості речей під час руху.

Скотч

Великі труднощі викликає перевезення та переміщення техніки та меблів з наявністю рухомих елементів, ящиків, дверцят. Усунути подібні незручності та надійно зафіксувати такі деталі можна за допомогою перевіреного способу - кріплення з використанням скотчу.

Картонна коробка

Відмінний варіант при необхідності забезпечити жорсткість упаковки предметів із підвищеною крихкістю. Ваші речі будуть надійно захищені від будь-якого зовнішнього впливу.

Повітряно-бульбашкова плівка

Оптимальний вибір кошти на збереження цінного вантажу – антикваріату, дорогих скульптур і ваз, електроніки.

Ми пропонуємо купити упаковку для переїзду за доступною вартістю, щоб бути спокійною за безпечну доставку свого майна на будь-яку відстань. Менеджери компанії допоможуть вам кваліфікованими порадами щодо вибору матеріалу з урахуванням особливостей вантажу. Телефонуйте або скористайтесь опцією зворотного зв’язку на сайті у зручний для вас час!
Зв'яжіться з нами за телефоном
Або замовте безкоштовну консультацію