Вантажоперевезення та вантажники у Харкові та Харківській області

Такелажні роботи

При переїзді в нове житло або ситуації з транспортуванням промислового обладнання, заселенні в новий офіс часто виникають труднощі з переміщенням, завантаженням і встановленням на інше місце особливо важких і габаритних предметів. Компанія«PROFI TRANS» виконає такелажні роботи в Харкові за доступними цінами, гарантуючи акуратне ставлення до вантажу та оперативність перевезень.

Особливості такого виду заходів

На відміну від звичайних операцій підйом та переміщення вручну нестандартних речей потребує наявності спеціальних пристроїв та досвіду персоналу. Потрібно мати підготовку з правильного захоплення предметів, вміння уникнути пошкоджень і правильно користуватися при необхідності кранами маніпуляторами, захопленнями, ременями, іншим обладнанням. Ми надаємо такелажні послуги в Харкові за участю фахівців, здатних правильно виконати завдання транспортування вантажу будь-якого формату без обмежень за вагою та розмірами.

Що ви отримуєте в результаті звернення до «PROFI TRANS»

Замовляючи такелаж роботи в нашій компанії, клієнти можуть бути впевнені в ретельній підготовці професійних фахівців до виконання будь-якої заявки. Відповідно до чинних стандартів та нормативних документів відбувається підбір персоналу, обладнання та технічних засобів. У своїх відгуках наші замовники відзначають якісне дотримання наступних критеріїв:
  • правильно зроблене кріплення предметів на транспортному засобі;
  • швидке розвантаження після прибуття на об’єкт клієнта;
  • дбайливе ставлення до матеріальних цінностей, особливо до дорогих вантажів;
  • скрупульозне виконання всіх обумовлених заздалегідь зобов’язань.
Нам довіряють у разі потреби виконати транспортування таких унікальних предметів, як медичні прилади, ексклюзивні меблі, будівельні конструкції, масивна побутова техніка, музичні інструменти. Професійні такелажники з розумінням ставляться до бажання замовника заощадити час на перевезення. Адже в сучасних реаліях щогодини додаткового простою обходиться у великі фінансові витрати. Варто пам’ятати про те, що спроби зробити все самотужки, на практиці обертаються великою тратою часу та фінансових ресурсів, а також загрожує небезпекою пошкоджень ваших речей. Тільки спеціалізована компанія зможе взяти на себе відповідальність за якість даної роботи та її оперативне виконання.

Кращу пропозицію

За бажання зробити недорого такелажні роботи радимо продзвонити або скористатися опцією зворотного зв’язку на нашому сайті. Усі операції, що не входять до категорії стандартних операцій, приймаються до оформлення нашими менеджерами:
  • транспортування сейфів будь-яких розмірів;
  • завантаження та доставка габаритних меблів;
  • перевезення найбільших та незвичайних за формою акваріумів;
  • завантаження та вивантаження торгового обладнання – вітрин, стелажів, стендів;
  • переміщення медичної техніки;
  • доставка на об’єкт замовника верстатів та елементів будівельних конструкцій.
Для тих, хто співпрацює з нами на постійній основі, пропонується лояльна схема різноманітних знижок та бонусів. Компанія має повноцінний ресурс для успішного вирішення будь-якого поставленого завдання. Демократичні ціни на такелаж у Харкові зумовлені бажанням персоналу надавати допомогу своїм клієнтам на найвигідніших умовах. Звертайтеся до надійного партнера у зручний для вас час за вказаниминомерам контактних телефонів, пишіть на адресу електронної пошти або Заповніть спеціальну форму на сайті!
Зв'яжіться з нами за телефоном
Або замовте безкоштовну консультацію