Вантажоперевезення та вантажники у Харкові та Харківській області

Перевезення піаніно

Ситуація, коли потрібно перевезти громіздкий музичний інструмент із одного місця на інше, часто здається для багатьох пересічних споживачів тупикової. Замовлена ​​в нашій компанії перевезення піаніно в Харкові позбавить вас самостійних спроб виконати таку складну процедуру без небезпеки пошкодити дорогий предмет.
Без наявності спеціальних навичок, грамотного застосування фізичної сили та такелажних ременів ви просто не зможете реалізувати свій план з перенесення. Та й травматизм серед вантажників-аматорів трапляється досить часто.

Перевезти рояль з нашою допомогою – правильне рішення

Ми завжди ще на попередньому етапі розробляємо оптимальну схему такого заходу. Ретельно аналізуються такі моменти:

  • відбувається перенесення з одного приміщення до іншого на одному поверсі;
  • передбачуваний спуск або на певну висоту;
  • переміщення вулицею на необхідну відстань;
  • наявність за маршрутом складних поворотів із різкою зміною напрямку.

Щоб перевезти рояль у Харкові з максимальною безпекою, важливо враховувати його розміри та можливість скористатися ліфтом. Для клієнтів буде несподіванкою варіант переміщення інструменту за певних обставин на ребрі. Для цього акуратно демонтуються ніжки та верхні кришки. Є моделі, які транспортуються з використанням оригінальних елементів «лижі». Вони розміщуються з боку установки під час транспортування.

Деякі особливості перевезення

Іноді замовники виявляють бажання виконати таку процедуру із додатковою упаковкою. Під цим мається на увазі застосування стретча.
В окремих випадках використовується бульбашково-повітряна плівка. Занесення піаніно даним способом значно надійніше у плані запобігання подряпинам і пошкодженням. Але доведеться доплатити за надану послугу.
На боці чи лежачи робиться транспортування лише межах міста. На далеку відстань рекомендується робити це стоячи. Після встановлення на місці у будь-якому випадку інструмент треба налаштовувати.
З кожним клієнтом заздалегідь уточнюються всі деталі, щоб процес відбувався швидко і без побоювань за стан настільки цінного вантажу.
Вартість залежить від особливостей цих факторів та потреб у додаткових послугах.

Чому вигідно звернутися до «PROFI TRANS»

Головна перевага співпраці з професіоналами – можливість уникнути проблем, які загрожують сприянню любителів або сусідів, які бажають допомогти, але не мають потрібних навичок. Таке перевезення піаніно кустарним способом іноді закінчується у разі розбитим інструментом, а при сумному збігу обставин – важкими травмами людей.
Заощаджувати на подібному заході – це ризикувати і грошима, і часом, і здоров’ям. За доступною ціною з роботою без проблем впораються професіонали, а ви збережете не лише свої речі, а й нервові клітини.
Якість наших послуг обумовлена ​​наявністю власного парку автомобілів та спецтехніки, кваліфікацією персоналу, гнучкими та лояльними тарифами, відповідальністю за кінцевий результат.
На всі питання з задоволенням дадуть відповідь компетентні менеджери після вашого дзвінка по контактному телефону, повідомлення на адресу електронної пошти або заявки у формі зворотного зв’язку на сайті.
Замовляйте недорого перевезення піаніно в будь-який зручний для вас час.
Ми з величезною радістю бачитимемо вас серед наших постійних клієнтів!

Зв'яжіться з нами за телефоном
Або замовте безкоштовну консультацію