Вантажоперевезення та вантажники у Харкові та Харківській області

Квартирні та офісні переїзди

Компанія «PROFI TRANS» багато років спеціалізується на забезпеченні комфортних перевезень за комплектною схемою. У нас клієнти зможуть замовити квартирний переїзд за вигідною вартістю або скористатися послугами при транспортуванні речей з одного офісу в інший. Популярна думка, що подібний захід аналогічний таким стихійним лихам, як пожежа та повінь, зникне після співпраці з кваліфікованим персоналом нашої фірми. Замовлення будь-якої складності чітко планується, швидко виконується і відбувається з максимальною безпекою в плані збереження матеріальних цінностей.

Що ви отримуєте в результаті звернення до нас

Кваліфіковані водії, вантажники, різнороби допоможуть вам здійснити квартирний переїзд в Україні з гарантією надання наступних послуг:
 • розбирання меблів на зручні для транспортування частини. За потреби відбувається упаковка предметів у спеціальний матеріал або картонну тару;
 • розфасовка та підготовка до навантаження побутової техніки, предметів особистого користування власників;
 • перевезення підготовленого вантажу на обладнаному для подібних цілей автомобілі з дотриманням запобіжних заходів;
 • вивантаження речей та утилізація використаної упаковки.
Квартирний переїзд у Харкові та Харківській області, а також аналогічна процедура для офісу відбувається за розробленою на основі накопиченого досвіду зручною схемою.

Як здійснюється виконання замовлення

Щоб позбавити клієнтів навіть найменших незручностей, ми пропонуємо наступний алгоритм роботи:
 1. Приїзд спеціаліста компанії на об’єкт для визначення всіх деталей майбутньої співпраці.
 2. Погодження всіх нюансів з урахуванням ваших побажань, аналіз складності майбутнього заходу, складання плану виконання заявки із визначенням вартості замовлення.
 3. Напередодні призначеного дня вивезення бригада наших фахівців здійснює демонтаж та упаковку з обов’язковим маркуванням особистих речей, елементів інтер’єру, техніки та меблів.
 4. Професійні вантажники у Харкові в день переїзду розмістять усі цінності на транспортному засобі з дотриманням правил безпеки перевезення.
Не варто ризикувати за необхідності виконати такі складні для любителя роботи. Звертайтеся до спеціалізованої компанії, щоб переїхати на нове місце з максимальним комфортом і без зайвих витрат!

Наші переваги

Для вашої зручності та спокою при транспортуванні цінностей ми пропонуємо виконати замовлення будь-якої складності з дотриманням 4-х основних критеріїв.
 1. Переїзд офісу в Харкові або квартири в один клік У спеціальній формі на сайті ви підтверджуєте свою заявку. Решту клопоту ми беремо на себе – організація заходу, дотримання часу виконання, правил транспортування
 2. Професіоналізм та пунктуальність Гарантія дбайливої упаковки та оперативної доставки на вказану адресу. Швидке вивантаження та перенесення речей на нове місце. Ввічливість та компетентність персоналу.
 3. Ми подбаємо про ваші цінності Застосування сучасних пакувальних матеріалів у широкому асортименті – запорука цілісності вашого майна навіть за умов складного транспортування.
 4. Постійна підтримка У будь-який момент клієнт може отримати повну інформацію з усіх питань. Компетентні менеджери надають безкоштовні консультації.
Замовляйте квартирні переїзди за доступною ціною в будь-який зручний для вас час у фахівців, які багато років працюють на вітчизняному ринку вантажоперевезень!
Зв'яжіться з нами за телефоном
Або замовте безкоштовну консультацію