Вантажоперевезення та вантажники у Харкові та Харківській області

Про нас

Компанія «PROFI TRANS» – це спеціалізоване підприємство з надання якісних послуг у сфері вантажних перевезень та наявність кваліфікованого персоналу вантажників, водіїв транспортних засобів та операторів спецтехніки.
Головний пріоритет нашої діяльності полягає у відповідальному ставленні до кожного клієнта – чи то велика фірма, представники дрібного бізнесу чи приватні особи. Приймаються заявки на перевезення вантажів від підприємств усіх форм власності та населення.
Для співробітників компанії законом завжди залишається правило – «Клієнт завжди правий!». Професіоналізм наших фахівців та вміння правильно виконувати транспортування предметів будь-якої форми, розміру та матеріалу виготовлення – гарантія своєчасної доставки речей, побутової техніки, меблів, будівельних матеріалів, предметів антикваріату, виробів зі скла та кераміки до пункту призначення в цілості та безпеці.
Приймаючи замовлення на перевезення вантажів, ми робимо все для отримання нагороди у вигляді ваших позитивних відгуків та гарного настрою клієнта.
Звертайтеся до нас у будь-який час, якщо виникла потреба у терміновому переїзді або транспортуванні вантажів, які потребують особливо дбайливого ставлення!

Переваги співпраці з нашою компанією

Аналізуючи відгуки замовників та основні пріоритети у роботі колективу фірми, можна виділити кілька головних моментів, які важливі для споживача за необхідності перевезти речі у Харкові:

Надання транспортних засобів для доставки всіх видів вантажів.

01

Автомобілі прибувають на місце за встановленим на етапі договору графіком.

02

Жорсткий контроль за роботою вантажників при виконанні завантаження та розвантаження речей.

03

Ми приймаємо заявки на виконання замовлень усі дні тижня, включаючи вихідні та свята

04

ЗАцікавлення в довгостроковому співробітництві

05

Збільшення кількості клієнтів та обсягу робіт відбувається за рахунок зацікавленості у максимально комфортному та приємному для споживачів сервісі, індивідуальному вирішенні ваших проблем. Наші менеджери індивідуально підійдуть до вирішення будь-якого завдання, допоможуть визначитися з оптимальним варіантом щодо співвідношення вартості робіт і якісного виконання.
Ваш квартирний переїзд чи транспортування речей на виробництві та офісі відбувається з можливістю подання заявки на комплексне обслуговування, а також окремий вид послуги – замовлення машини та вантажників, лише транспортного засобу, бригади робітників для такелажних операцій.